5023373
5023373
01-12-2021
Mathematics
contestada
If an item is $6.49 for 36 ounces, then it is $
Respuesta :
bellie140
bellie140
01-12-2021
Answer:
0.18
Step-by-step explanation:
Answer Link
lmei92234
lmei92234
01-12-2021
0.18
Do it step by step
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 42+ )
Otras preguntas
What is the molar mass of magnesium? 12.00 grams/mole 24.31 grams/mole 6.02 x 1023 grams/mole 24.31 atoms/mole
What part of the cell packages and stores chemicals?
Which phrase best restates “two households”? Two owners two families two towns Which phrase best restates “alike in dignity”?
how did the second continental congress lead into the american revolution
What’s the difference between unitary, confederate, and federal government? WILL GIVE BRAINLIEST.
subtract 7 from the product of 4 and a number results in the number added to 29 is what
Explain why cyanobacteria were important to the development of life on earth.
Subtracting fractions... 3 4 — - — = 4 13
Due to increased mailing costs the new rate will cost $54 million this is 12.9% more than they paid the previous year. How much did it cost for Publishers last
Does John Winthrop appear to believe that a person of poor or modest means can be an authority in the colony? Which passages from “A Model of Christian Charity